kako skratiti objavu članaka na 7 dana

Home Forumi Generalna diskusija kako skratiti objavu članaka na 7 dana

Ova tema sadrži 35 odgovora, ima 12 glasova i poslednji put je ažurirana od strane Aleksandra Aleksić Aleksandra Aleksić 2 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 20 (od 36 ukupno)
  • Autor
    Članci
    ilijana75
    ilijana75
    Član

svi predlozi dobrodošli.Primetili ste i sami da se odužilo objavljivanje tekstova,nekih 10-ak nedeljno,a možda i manje,e sad ajde narode,pomognimoim da smanje objavljivanje tekstova,tj.naše zarade.pozz svima.svaki predlog dobrodošo,možda neki i nagrade.

pa ne znam, mozda bi mogli malo da stanemo sa slanjem novih clanaka dok ne pregledaju tu hrpu sto ceka trenutno i kad sve to zavrse opet da pocnemo da saljemo. i da poradimo na kvalitetu clanaka jer sigurno im dosta vremena oduzimaju oni lose napisani….ne znam, nisam pametna :)

Sarenalaza
    Sarenalaza
    Član

A koliko se otprilike ceka na odjavu?

anya
    anya
    Član

koliko mogu da primetim više ih ne objavljuju svaki dan već prave razmak i po pet dana :/

koliko mogu da primetim više ih ne objavljuju svaki dan već prave razmak i po pet dana :/

upravo tako. i to izbace najvise 5-6 clanaka, sto ce reci, malo su se uspavali. mozda bi trebalo da privremeno angazuju nekog dok ne zavrse to sto se nagomilalo

ilijana75
    ilijana75
    Član

saveti svi su ok,nadam se da vlasnici ovo čitaju i možda nešto uzmu u obzir. ako ovako nastave,ugasiće im se sajt,bez obzira na kvalitet i to što plaćaju tekstove.

Слажем се са Зоричиним предлогом, али нека се и они укључе у ово. Па кад све прегледају нека кажу кад да се крене са слањем опет. А нама нико не брани да имамо до тад спремне чланке, који нису писани на брзину, него баш темељно и са сликама.

ilijana75
    ilijana75
    Član

e tu si u pravu,ja već imam nekoliko,samo malo da ih doradim i nađem slike.pozz

Pa mogli bi da se jave, da nam kažu šta da radimo. Da li i dalje da gomilamo članke ili da stopiramo.. Ovako diskusija i nema smisla, bez njihove reči. :(

ilijana75
    ilijana75
    Član

pa ja jutros otvorim imejl,ništa,otvorim kakopediju,kad tamo moj tekst koji sam poslala pre više od mesec,pogledam poene,njega nema u poenima,šta li je,ili imaju stvarno puno posla ili neznam.za sad čekam,ovaj mesec,redovno,baš da vidim šta će biti.pozz

anya
    anya
    Član

ne znam,meni neobjavljivanje tekstova ubija volju za pisanjem…

Mislim da bi trebalo da angažuju nekoga od nas aktivnih za koga smatraju da je dobar u pisanju tekstova da im pomogne u čitanju i objavljivanju…

ne znam,meni neobjavljivanje tekstova ubija volju za pisanjem…

isto…kad dodjem ovde osecam se kao da je sve stalo, i da mi ovde pisemo u prazno

ilijana75
    ilijana75
    Član

meni se čini da ode sajt u p.m

Mislim da bi trebalo da angažuju nekoga od nas aktivnih za koga smatraju da je dobar u pisanju tekstova da im pomogne u čitanju i objavljivanju…

Dobra ideja, ali ne znam koliko je izvodljiva.. I ja sam razmišljala o tome. Svako od nas se dobro razume u nešto. :)

ilijana75
    ilijana75
    Član

pa za sad nam ostaje samo da čekamo,jer oni se ne javljaju povodom ove teme,a objava članaka je na minimumu,možda i ne gledaju forum od kad su ukinuli poene.

pa zar ne vidite da se objavljuju clanci samo od jedne , eventualno 2 osobe!?!?!?

od 5 objavljenih članaka, 4 su od Mirijane Djokić…. a ne verujem da nije bilo zanimljivijih tema od „Kako da napravite red u ličnoj torbici“ :D ili od teme „Kako da ispričate šalu“ ??? heheheheh

evo sad gledam, za celu proteklu nedelju objavljeno 10 clanaka, znaci 1,4 clanka dnevno

Tako nekako. :)

Gledanje 1 članaka - 1 do 20 (od 36 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.