Lista članova za isplatu – Januar 2014

Home Forumi Generalna diskusija Lista članova za isplatu – Januar 2014

Ova tema sadrži 8 odgovora, ima 4 glasa i poslednji put je ažurirana od strane vladimir midanović vladimir midanović 2 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 9 (od 9 ukupno)
  • Autor
    Članci
    Kakopedija
    Kakopedija
    Glavni majstor

Poštovani članovi i autori,

iza nas je veoma uspešan mesec januar u kojem smo primili i objavili rekordan broj članaka (104). Kao rezultat toga, spisak autora koji su ispunili kvotu za dobitak nagrade u poenima je podugačak:

(korisničko ime, broj bodova za nagradu)
    zekapeka – 4270
    jana-di – 1470
    mira88 – 2700
    makins – 1400
    niki-hit – 1200
    anya_hanya – 2050
    dusan85 – 1200
    cole70 – 1100
    ilijana75 – 1700
    dragana-dz – 1100

Za autore koje sam podebljao trenutno nemamo podatak o načinu isplate.
    Svi autori će danas biti kontaktirani putem emaila. Ukoliko sam nekog autora slučajno izostavio ili ako je došlo do greške u obračunu, neka se javi ovde ili neka nam pošalje email poruku.

Molimo sve autore koji primaju uplate preko PostNet-a, da razmisle o prelasku na tekući račun. Nažalost, vrlo je verovatno da ćemo od narednog meseca moći samo putem tekućeg da isplaćujemo, jer su provizije preko PostNeta velike i jer je za isplatu potrebno nekoliko dana duže da se čeka.

Nadamo se da ćete i u februaru biti inspirisani i nastaviti sa pisanjem odličnih članaka ;-)

Ja sam među autorima ovde, pa obzirom da sam vam u mail-u dostavio žiro račun, a i ovde ga malopre ubacio, da li da očekujem uplatu preko njega ili tek od narednog meseca?

Kakopedija
    Kakopedija
    Glavni majstor

Primili smo mail. Sve ok, bice uplata preko racuna jer i nama tako više odgovara.

Dogovoreno ;)

Kakopedija
    Kakopedija
    Glavni majstor

Svim autorima koji su imali ili javili tekući račun je danas poslata nagrada. PostNet autori će morati da sačekaju još malo.

ilijana75
    ilijana75
    Član

Hvala na obaveštenju,ja sam medju autorima takodje,međutim,još mi nije stigla kartica iz banke tako da zvanično nemam tekući račun,dostaviću vam broj računa za sledeću isplatu.Inače,super ste i hvala vam na mogućnosti da unovčimo svoje znanje.

Kakopedija
    Kakopedija
    Glavni majstor

Danas isplaceni i autori koji primaju uplate preko PostNet-a ;-)

ilijana75
    ilijana75
    Član

dostavila sam vam br računa preko promene profila,u opciju br.telefona,ja sam upisala br,tekućeg računa,da li je to u redu ili moram da vam pošaljem mejl?unapred hvala.najbolji ste

ja imam pitanje sledeće sadržine, dakle, elem, da li je problem sto vam nisam poslao svoj racun iz banke nego račun od druge osobe , jer radi se o humanitarnim svrhama i ta osoba sakuplja novac za jednu drugu osobu, pa sam zato dao njen racun i ostale podatke!? hvala na odgovoru, poslao sam i mail ali tamo izgleda nema nikog :D

Gledanje 1 članaka - 1 do 9 (od 9 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.