Kako se ugojiti?

Home Forumi Pitanja i odgovori Kako se ugojiti?

Ova tema sadrži 47 odgovora, ima 11 glasova i poslednji put je ažurirana od strane vladimir midanović vladimir midanović 4 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 21 članaka - 21 do 40 (od 48 ukupno)
  • Autor
    Članci

Jedi sto vise slatkisa,sigurno ces se ugojiti.Na mene opasno deluju,brzo se gojim.

Ne deluje, svakodnevno se proverava ta teorija ;)

Jedi slatkise,meni opasno brzo povecavaju kilograme.

A nije ni zdravo. ja znam da bi se ugojila kad bi svako veče jela palačinke sa eurokremom i bananama ali isto tako to silno testo i šećeri ima da me upropaste sa druge strane :(
    sad sam se setila za šejk od banane i mleka, od toga se moja drugarica goji, probaću s tim

A nije ni zdravo. ja znam da bi se ugojila kad bi svako veče jela palačinke sa eurokremom i bananama ali isto tako to silno testo i šećeri ima da me upropaste sa druge strane :(<br>
    sad sam se setila za šejk od banane i mleka, od toga se moja drugarica goji, probaću s tim

Ako uspe, pišeš članak na tu temu ;)

Dogovoreno ;) ima ovde jedan članak o tome, al moj će da bude ekstra ukusan, sve same banane, eurokremovi, palačinke, slatkiši :)

Ne sumnjamo u to ;)

samo ubaci vise hleba u ishranu i jedi pre spavanja…. ima da budeš k’o bumbar :D

Такав ми је сваки оброк, без ‘леба ништа ;)

e pa citajuci sve ovo , onda si ti covek koji ne moze da se ugoji i tacka :) batali sport na mesec dana

ili da ti posaljem moju babu pa kazi njoj da neces da jedes!!!! odmah dobijes po p…. ima da te natovi na 120kg za 3 meseca, pa kad te natovi da mi vratis babu :D

хахахахах договорено! ;) Шаљеш курирском службом или лично преузимање?

хахахахах договорено! ;) Шаљеш курирском службом или лично преузимање?

preko post-neta ako baba bude htela :D

hehehehehe,smesni ste.
    A sve babe su u principu takve,da joj unuce nije gladno,zedno,da mu nije hladno i td.

moja baba je poseban slucaj :D

kad nagoji Dušana, mogu li ja da preuzmem babu samo na par dana, treba da dodam 3-4 kg? :D

Ako uspe baba, onda Hudini ima konkurenciju opasnu ;)

Pa takav ti je metabolizam,moja majka non stop jede,pa sigurno 5,6 puta dnevno.Njena zivotna zelja je ista kao i tvoja,da se ugoji.Ali nista od toga,takva je.Dok smo ja i sestra debele 2 puta vise od nje.

Ali glavni savet većine mi je da kad se oženim ugojiću se sigurno ;)

Ali glavni savet većine mi je da kad se oženim ugojiću se sigurno ;)

e stvarno, vecina se muskaraca ugoji kad se ozeni, al stvarno nemam pojma zasto! valjda se opuste, a i red u ishrani i spavanju valjda ucini svoje

Gledanje 21 članaka - 21 do 40 (od 48 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.