Kako se ugojiti?

Home Forumi Pitanja i odgovori Kako se ugojiti?

Ova tema sadrži 47 odgovora, ima 11 glasova i poslednji put je ažurirana od strane vladimir midanović vladimir midanović 2 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 20 (od 48 ukupno)
  • Autor
    Članci

Moja muka otkad znam za sebe. Visok a mršav iako jedem sve, redovno, čak i više nego što treba po nekad, ali ni da mrdnem u +.. ali zato mogu brzo da smršam kad god. Dajte neki savet kako se ugojiti prirodnim putem. Inače vežbam, trčim, sve sportove upražnjavam. HELP ;)

Prestani sa sportovima, nastavi da jedeš i sediš celog dana za kompjuterom. Good luck!

Predlog odbijen!

Koliko ja znam pivski kvasac je dobar za gojenje, jer otvara apetit. Pošto ima odvratan ukus, u šolju mleka pomešaj supenu kašiku pivskog kvasca sa Nesquik-om i kašičicom šećera. Najbolje bi bilo 3x na dan da piješ. Ukus pivskog kvasca nećeš ni osetiti. :)

Хвала, али ја немам проблем са апетитом ;)

anya
    anya
    Član

onda odeš kod lekara proveriš svoje zdravlje jer očigledno nešto nije u redu,ne daj Bože.

Prvo moraš da uživaš u hrani, to je jako važno. Za gojenje je presudan metabolizam i ako ti je ubrzan, i nakon dobijanja par kila vratićeš se na staro. Pokušaj da unosiš više hrane sa brašnom: keks, testenine, hleb, voće sa više šećera kao banane, suvo voće : suvo grođđe, smokve i lešnike, orahe, bademe.

Zdravlje mi je u redu, jednostavno mi je metabolizan brz, ali i generalno pitam za gojenje ovde kako najbrže i najlakše, naravno u zdravim okvirima.

I moj metabolizam je brz, sve što pojedem odmah sagorim (malo mi pomaže i dete za kojim trčim po ceo dan :)
    za sve što ja znam da goji, sve je nezdravo

Istu muku mučimo ;) najlakše je sedeti ceo dan uz komp i žderati, nije to poenta. Znam da je efikasno 5-6 obroka na dan manjih i stalno usput da se nešto s nogu pojede. Moramo da pobedimo metabolizam ;)

1) Branivoje izgleda samo hoće poene na ovom forumu, pa nebulozi :DDDD
    2) Pivski kvasac je ok, ali neće učiniti čudo, to je samo dodatak ishrani, a ne može da zameni pravilnu ishranu. On sadrži dosta vitamina iz grupe B, a oni, između ostalog, učestvuju u metabolizmu uglj. hidr., masti i proteina. Nije skup, oko 300 din je pakovanje i trajaće ti mesec dana, piješ ga uz mleko, jer uz ostala pića ima previše loš ukus, nepodnošljiv. Takođe on ima i proteine.
    3) Sa tvojim zdravljem je sve u redu, ali imaš brz metabolizam i unosiš manje kalorija nego što ti je potrebno
    4) Ako se ugojiš nećeš se vratiti na staro, normalno ako jedeš koliko je potrebno da bi održao tu težinu

Najbolje ti je da kreneš u teretanu, da radiš sa tegovima i sa što većim težinama možeš, da se dobro hraniš, da jedeš sve, i kad god možeš i što iše možeš. Trčanje izostavi, jer pri trčanju trošiš i salo i mišiće.

MIloše, rešio si mi screen shoot, ovo je skroz OK savet samo trčanje i sportske aktivnosti jednostavno ne mogu sebi da uskratim ;) Ali od sad u kupovini, samo kaloričnost gledam, nije bitan ukus ;)

Eh trčanje je ono što ti uđe pod kožu, mnogo pozititvno utiče na psihu, rasterećuje te. :) Jedi krompir, on je dosta hranljiv, jaja, sir, meso… Cim ti se prosiri želudac bice više uspeha u kilaži :)

Ne moraš da uzmeš pivski kvasac u prahu, imaš pored toga tablete i granule, pa ti vidi šta ti najviše odgovara. Tablete na bazi pivskog kvasca možeš naći u svakoj apoteci.

Хвала, ради се на томе ;)

A da predjemo na pivo? :D
    cula sam da ono goji, a i ako ne uradi nista po tom pitanju, bar cemo da budemo veseliji :)

Pijem i to povremeno, al samo tera u wc, ništa da se zadrži ;)

A da kreneš malo u teretanu i unosiš više proteina?

Немам времена за теретану, тренутно, али уз 3-4 пута недељно + појачана протеинска исхрана, гарант би имало видљиве резултате.

makemyday
    makemyday
    Član

Ja bih za inat prestala da se trudim da se ugojim :)

Gledanje 1 članaka - 1 do 20 (od 48 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.