Kako ste provele 8. mart?

Home Forumi Pitanja i odgovori Kako ste provele 8. mart?

Ova tema sadrži 18 odgovora, ima 5 glasova i poslednji put je ažurirana od strane Ivana Janjic Ivana Janjic 2 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 19 (od 19 ukupno)
  • Autor
    Članci

Ajde da čujemo utiske sa 8. marta, šta ste dobile, jel ste bile u provodu sa drugaricama…

ilijana75
    ilijana75
    Član

ja bila u šoping,onda mi došli prijatelji,dobila gomilu cveća i ispekla brdo palačinki sa kremom(to mi bilo naj brže)sve u svemu super,kako je znalo da bude,a ti?

ja od mojih dobila vaučer pa sam bila u Vranjskoj banji (to mi blizu), pa se malo izležavala u kadi sa tom termalnom vodom, pa onda na masažu… baš sam se opustila, mnogo mi je prijalo

ilijana75
    ilijana75
    Član

Blago tebi,ja o tako nečemu mogu samo da sanjam,a baš bi mi dobro došlo malo da budem sama,da neko kuva,pere i ostalo,samo jedan dan.

bogami i ja sam se iznenadila, al moji se dogovorili, kao, aj da mi priušte jedan dan, pricuvali dete. inače sam samohrana majka od kako sam rodila dete, 24h sam pored njega, i non stop kukam kako mi treba banja :)

Ja sam ovaj dan provela kao i svaki drugi.

Od muza sam dobila mobilni telefon,jer je stari poceo non stop da se koci.I jos po neka sitnica od meni dragih osoba.Dan ko i svaki drugi.

Od muza sam dobila mobilni telefon,jer je stari poceo non stop da se koci.I jos po neka sitnica od meni dragih osoba.Dan ko i svaki drugi.

Blago tebi ako ti je dobijanje mobilnog dan ko i svaki drugi :)

pa bas tako se pogodilo,da mi se tel pokvari bas pre dan zena.joj bre,ovaj novi tel -jos uvek kapiram-

Напиши нову тему ‘Како користити нови мобилни?’ ;)

napisala sam ali je izbacuju

e sad neznam koliko sam je ja to dobro napisala i poslala

objasni mi,please

Šalio sam se, ali inače u temi ‘pitanja i odgovori’ pa skroz dole na kraju kreiraš svoje pitanje.

poslala sam nekoliko pitanja,ali ih ne objavljuju.koliko se ceka na objavu

Не чека се ништа, требало би истог момента да буду видљива.

ja onda stvarno neznam kako da postavim pitanje
    gde da udjem,objasni mi

Како видим успела си.

Nekako sam ukapirala.:)

Gledanje 1 članaka - 1 do 19 (od 19 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.