Lista članova za isplatu – Februar 2014

Home Forumi Generalna diskusija Lista članova za isplatu – Februar 2014

Ova tema sadrži 10 odgovora, ima 7 glasova i poslednji put je ažurirana od strane vladimir midanović vladimir midanović 2 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 11 (od 11 ukupno)
  • Autor
    Članci
    Kakopedija
    Kakopedija
    Glavni majstor

Poštovani članovi i autori,

Februar je bio još jedan odličan mesec po pitanju broja objavljenih članova (125). Što se tiče objava, malo smo usporili pri kraju meseca, pa se zbog toga izvinjavamo svim autorima.

Ispod je spisak članova koji su ispunili minimum za isplatu:
    makins – 1500
    anya_hanya – 3100
    zekapeka – 2200
    natasauskokovic – 2200
    happiestgirl – 1200
    mira88 – 1100
    jana-di – 4400
    raraavis – 3000
    zorica-mladenovic – 2300
    miloshhhh – 1000
    aleksss – 1000

Podebljani su članovi za koje nemamo broj tekućeg računa. Iste molimo da nam ih dostave kako bi bili isplaćeni.

Ukoliko je neko kojim slučajem izostavljen molimo da prijavi previd ili grešku.

anya
    anya
    Član

evo javljam se ovde da vas obavestim da mi nisu još otvorili račun tako da ću spojiti ovaj mesec sa sledećim,ako naravno nije nikakav problem:)

Ako je minimum za isplatu 1000.mozda sam i ja ispunila kvotu :-) Da li moze da se isplacuje PostNet-om ili je obavezan racun?

Kakopedija
    Kakopedija
    Glavni majstor

evo javljam se ovde da vas obavestim da mi nisu još otvorili račun tako da ću spojiti ovaj mesec sa sledećim,ako naravno nije nikakav problem:)

Naravno, prebacujemo poene u sledeći mesec ;-)

Ako je minimum za isplatu 1000.mozda sam i ja ispunila kvotu :-) Da li moze da se isplacuje PostNet-om ili je obavezan racun?

Jeste, imate tačno 1000 za isplatu. Izostavili smo vas jer uglavnom proveramo samo autore koji su slali tekstove u prethodnom mesecu. Od ovog meseca je potreban tekući račun. Molimo vas da nam broj pošaljete emailom.

Ja tekući račun ne mogu da napravim, jer sam maloletna. Meni odgovara samo postnet-om. Mada, ja neću hteti da me isplatite do juna, ako je to moguće. Do tad ću napuniti 18, pa rešen problem. :)

Marina, taman od Kakopedije poklon za rođendan :)

Da, da, baš. 10.juna punim 18; pa taman.. :)))

Pa ako budeš aktiva do tad, solidno letovanje može da ti se uklopi ;)

Kakopedija
    Kakopedija
    Glavni majstor

Svi clanovi za koje smo imali tekuci racun u evidenciji su danas isplaceni. Neki su zahtevali da im se isplata odlozi. Clanovi aleksss i miloshhhh se nisu odazvali, sto mogu uciniti u narednom periodu.

Meni je uplata stigla. Hvala mnogo :)

Da, da, baš. 10.juna punim 18; pa taman.. :)))

ju na’pako pa kud ćeš sa tolikim novcima :)))

Gledanje 1 članaka - 1 do 11 (od 11 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.